Zadzwoń do mnie +48 692-279-059

Zamknij (x)

Przesyłki są zazwyczaj wysyłane (czyli opuszczają magazyn) w przeciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności i potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Jeżeli wysyłka w tym czasie nie jest możliwa, natychmiast informuję Państwa o opóźnieniach i ich powodzie. Jest to czas, w którym przyjmuję i potwierdzam zamówienie dla Państwa, starannie pakuję wybrane produkty oraz przekazuję je firmie odpowiedzialnej za dostawę na wskazany adres. Dlatego do ostatecznego czasu, kiedy paczka trafi w Państwa ręce proszę doliczyć jeszcze 1-2 dni robocze, potrzebne firmie kurierskiej na realizację zlecenia. Finalnie powinni Państwo otrzymać zakupione rzeczy w przeciągu 2-4 dni roboczych :)

Paczki wysyłam korzystając z usług kurierskich oraz przez paczkomaty In Post.

Dokładam wszelkich starań by odpowiednio zabezpieczyć towar na czas transportu.

Możliwy jest osobisty odbiór towaru w sklepie stacjonarnym w Limanowej (34-600), mieszczącym się przy ulicy Jana Pawła II 12 (pierwsze piętro). Proszę o odbiór zamówionych produktów do 5 dni roboczych od potwierdzenia przeze mnie zamówienia lub kontakt celem uzgodnienia terminu odbioru. Możliwość kontaktu mają Państwo po przez zakładkę KONTAKT  lub pod numerem telefonu 692 279 059

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie sklepu w pkt. VI.

        

Koszt wysyłki:

* Usługi kurierskie, paczki do 10 kg - 19 zł

* Usługi kurierskie paczki do 10 kg, za pobraniem - 24 zł

* Paczkomaty In Post - 14 zł

 

 

Menu

Ta witryna korzysta z własnych plików cookie i plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia naszych usług. Aby wyrazić zgodę na jego użycie, naciśnij przycisk Akceptuj.