Męski portfel

Męski portfel

Elegancki portfel to wizytówka mężczyzny. Korzysta z niego każdego dnia. Ma w nim pieniądze, dokumenty, karty, czy zdjęcia najbliższych. Liczy się więc jego pojemność i jakość wykonania.

Warto zatem zainwestować w portfel wykonany z dobrej jakości skóry naturalnej lub ekologicznej. Przy odpowiednim użytkowaniu przetrwa długie lata.

Portfele męskie dostępne są dziś w wielu wzorach, rozmiarach i modelach.

Czym się kierować wybierając ten dla siebie?

Oprócz wspomnianej już jakości materiału (portfel na lata lub na sezon) można kierować się okazją - inny portfel będzie służyć na co dzień, inny w trakcie oficjalnych wyjść. Funkcjonalny, z dużą ilością przegródek, kieszonką na bilon pozwoli zorganizować się w codziennym życiu. Ten bez zapinki łatwiej włożymy do  kieszeni dżinsów, czy bluzy, natomiast wybierając z zapięciem będziemy spokojniejsi, że nie wypadnie nam to co w nim schowamy. Oczywiście panowie mogą wybrać model, który nie ma zapinania na zatrzask na zewnątrz, ale ma taką możliwość w środku (zabezpiecza np. dwie wewnętrzne okładki portfela (zobaczcie na zdjęciach). Pionowy, czy poziomy, to już zależy od osobistych preferencji. Od tego gdzie portfel nosimy -  w kieszeni, torbie, plecaku.

Na oficjalne wyjścia idealne będą cienkie portfele “slim wallet”. Zakładając eleganckie spodnie, koszulę lub garnitur trzeba zdawać sobie sprawę, że klasyczny, pojemny portfel nie będzie ładnie wyglądał w kieszeni. Na pewno będzie widoczny i będzie się odznaczał, a to psuje cały efekt.

Czarny, czy brązowy? A może w innym kolorze? Ciemne stonowane barwy nie wychodzą z mody. Wraz z prostą formą stanowią odzwierciedlenie elegancji. Dlatego męskie portfele zazwyczaj utrzymane są w ciemnych barwach, choć niekiedy można znaleźć modele z ciekawymi wzorami, czy w innych kolorach.

Czy dobry portfel musi być drogi? Odpowiadamy, że nie i zapraszamy na zakupy portfeli (męskich i damskich) polskiej marki Andrus. Wykonane są one ze skóry naturalnej lub wysokiej jakości skóry ekologicznej, bardzo starannie z niezwykłą dbałością o detale . Pojemne, poręczne, wygodne w użyciu, praktycznie rozplanowane.

Ps. Oczywiście w ofercie mamy również całą gamę modeli innych producentów ?