Jak odczytać wymiary torebki.

person Wysłane przez: Jolanta Wideł list W: MODA Data:
Jak odczytać wymiary torebki.

Szanowni Państwo! Dla Państwa wygody zamieszczamy schemat, na którym zaznaczyliśmy w jaki sposób rozumieć podawane przez nas wymiary torebek, toreb, czy walizek. W oddzielnym poście znajdą Państwo natomiast informacje jak dobrać dla siebie właściwą długość paska.

Dokonując wyboru torebki, torby, czy też walizki na pewno kierują się też Państwo jej wielkością. Dlatego na karcie tych produktów podajemy wymiary danej rzeczy. Są to zawsze: wysokość, szerokość i głębokość. Bardzo często zamieszczamy też wysokość rączek torebek, czy też maksymalną długość dopinanego paska, gdy taki jest w komplecie z torebką. To ważne informacje, przede wszystkim dla osób, które planują w torebce, czy torbie nosić tablet, laptop lub teczki z dokumentami o wymiarze A4. Aby nie było wątpliwości, który wymiar to wysokość, który szerokość, czy głębokość, powyżej zamieszczamy grafikę, na której jest to wyjaśnione.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło